Maxlight Love C0159 Lampa Sufitowa / Plafon Czarny
Opis
Plafon Love to stylowa lampa, która dzięki swojej niespotykanej bryle jest jednocześnie oprawa techniczną i pełni funkcję dekoracyjną. Idealnie sprawdzi się w przestrzeni, która wymaga przemyślanej aranżacji świetlnej, ale nie pasują do niej zwykłe, geometryczne oprawy. Nietypowy kształt Love dopełni wystrój wszędzie tam, gdzie potrzebne są najbardziej wyrafinowane formy.
Moc/Power: 1 x 50W GU10 230V
W: 7,5 cm, H: 14 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material/: metal
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 14 cm |
| Średnica | 7,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 50 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Love |
| Źródło światła w komplecie | Nie |