Maxlight Lozanna P0390 Lampa Wisząca Złota
6 sztuk
Opis
Nikt, kto lubi nietypowe i nowoczesne kształty, z pewnością nie przejdzie obojętnie obok lamp z serii Lozanna. Ich futurystyczny design oraz przestrzenność formy przyciągną niejedno spojrzenie. Oprócz przyjemnego oświetlenia zapewnią one również niezapomniane doznania estetyczne. Do wyboru jest lampa wisząca, podłogowa lub stołowa. Wspaniale dopełnią nowoczesne wnętrz
Moc/Power: 1 x 18W LED 230V, 1800 LM
Ø: 30 cm, L: 100 cm, H: max 150 cm
Materiał/Material/: stal nierdzewna/ stainless steel
Wykończenie/Detail finishing: złote/gold
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 18 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 1800 LM |
| Kolekcja | Lozanna |
| Źródło światła w komplecie | Tak |