Maxlight Lozanna T0042 Lampa Biurkowa Złota
Opis
Nikt, kto lubi nietypowe i nowoczesne kształty, z pewnością nie przejdzie obojętnie obok lamp z serii Lozanna. Ich futurystyczny design oraz przestrzenność formy przyciągną niejedno spojrzenie. Oprócz przyjemnego oświetlenia zapewnią one również niezapomniane doznania estetyczne. Do wyboru jest lampa wisząca, podłogowa lub stołowa. Wspaniale dopełnią nowoczesne wnętrz
Moc/Power: 1 x 14W LED 230V, 1400 LM
Ø: 30 cm, H: 55 cm, kabel 155 cm
Materiał/Material/: stal nierdzewna/ stainless steel
Wykończenie/Detail finishing: złote/gold
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Lampa biurkowa |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 55 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 14W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 1400 LM |
| Kolekcja | Lozanna |
| Źródło światła w komplecie | Tak |