Maxlight Luisant P0473 Lampa Wisząca
Opis
Moc/Power: 1 x 35W E27 230V
H: max 150 cm, Ø: 30,0 cm, h: 23,3 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/ black
Materiał/Material: aluminium, stal/alumium + steel
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Luisant to rodzina lamp o prostej, klasycznej formie i niezwykle efektownym wykończeniu. Powierzchnia kinkietu została wykończona złotą folią o niejednorodnej strukturze, co nadaje jej charakter dyskretnej elegancji i przywodzi na myśl szlachetne przedmioty, zmatowione przez upływ czasu. Lampa wisząca Luisant to czarny matowy klosz o złotym wnętrzu. Może budzić skojarzenia z kulturą Japonii, ale doskonale łączy się też ze stylem vintage, boho czy nowoczesnym
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Stal |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 23,3 cm |
| Długość | max. 150 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 35W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Luisant |
| Źródło światła w komplecie | Nie |