Maxlight Luisant W0310 Kinkiet
1 sztuka
Opis
Moc/Power: 6W LED, 360 LM, CRI 90, 3000K
W: 16,0 cm, D: 3,6 cm, H: 16,0 cm
Wykończenie/Detail finishing: złota folia/gold foil
Materiał/Material: aluminium, acryl/aluminium+acrylic
Zawiera zasilacz LED/LED driver included
Luisant to rodzina lamp o prostej, klasycznej formie i niezwykle efektownym wykończeniu. Powierzchnia kinkietu została wykończona złotą folią o niejednorodnej strukturze, co nadaje jej charakter dyskretnej elegancji i przywodzi na myśl szlachetne przedmioty, zmatowione przez upływ czasu. Lampa wisząca Luisant to czarny matowy klosz o złotym wnętrzu. Może budzić skojarzenia z kulturą Japonii, ale doskonale łączy się też ze stylem vintage, boho czy nowoczesnym
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 6W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 360 LM |
| Kolekcja | Luisant |
| Źródło światła w komplecie | Tak |