Maxlight Monaco W0288 Kinkiet Złoty
Opis
Lampy Monaco zachwycają, przyciągają spojrzenia i robią niesamowite wrażenie. Wykonane z pionowych kryształów układających się w coraz mniejsze okręgi idealnie udekorują przestrzenie urządzone ze smakiem. Dostępne są dwa modele lamp wiszących, plafonów oraz kinkiet w chromowanym lub złotym wykończeniu.
Moc/Power: 2 x 40W G9 230V
W: 18 cm, D: 11 cm, H: 19 cm,
Wykończenie/Detail finishing: złote/gold
Materiał/Material: metal, szkło/metal, glass
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 190 cm |
| Średnica | 18 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 40 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Monaco |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
