Maxlight Panelled Square H0053 Oprawa Podtynkowa Mała
Opis
Moc/Power: 1 x 15W LED 230V 990LM
W: 17 x 17 cm, H: 2 cm
Wykończenie/Detail finishing: biały/white
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | oprawa podtynkowa |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość | 17 cm |
| Otwór montażowy | 14,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 15 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 990 LM |
| Kolekcja | Panelled |
| Źródło światła w komplecie | Tak |