Maxlight Plazma C0151 Plafon Czarny IP54
Opis
Rodzina lamp technicznych Plazma to dwie oprawy sufitowe oraz dwie podtynkowe, dostępne w dwóch kolorach czarnym i białym. Źródło światła jest zabezpieczone przez szklaną osłonę z szerokim pierścieniem, który zapewnia kąt świecenia 20°. Klasa szczelności IP54 pozwala na zastosowanie opraw także w miejscach, gdzie mogą być narażone na kontakt z rozbryzgującą się wodą.
Moc/Power: 1 x 13W LED 230V, 572 LM, CRI 90
Ø: 7,3 cm, H: 8,5 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material/: metal, szkło/metal, glass
LED w komplecie/LED included 3000K
Kąt świecenia/beam angle: 20°
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Średnica | 7,3 cm |
| Klasa szczelności IP | IP54 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 13 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 572 LM |
| Kolekcja | Plazma |
| Źródło światła w komplecie | Tak |