Maxlight Puccini C0129 Plafon 80x35 cm
3 sztuki
Opis
Jeśli szukasz oprawy z klasą, która przyciąga oko i tworzy atmosferę elegancji i luksusu, zwróć uwagę na rodzinę lamp Puccini. Bezlik niewielkich kryształów rozszczepia światło, przywodząc na myśl setkę kieliszków szampana wzniesionych w toaście. Dostępnych jest sześć modeli: trzy plafoniery oraz trzy lampy wiszące. Największe z nich mają aż 80 cm średnicy i mogą stać się znaczącym elementem dekoracyjnym w salonie czy hotelowym lobby, a najmniejsze, o średnicy 40 cm, równie pięknie oświetlą i ozdobią także niewielkie przestrzenie – sypialnię, restauracyjny stolik, hotelowy pokój czy korytarz. Puccini będzie świetnie pasować do wnętrz, które niezależnie od rozmiarów potrzebują iskrzenia kryształów, blichtru i blasku, a przy tym dużej ilości światła przyjemnego dla oczu.
Moc/Power: 32 x 40W E14 230V
Ø: 80 cm
H: 35 cm
Wykończenie/Detail finishing: chrom/chrome
Materiał/Material/: metal, szkło/metal, glass
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 32 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 35 cm |
| Średnica | 80 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 40 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Puccini |
| Źródło światła w komplecie | Nie |