Maxlight Reflex C0139 Kinkiet/Lampa Sufitowa Biała
Opis
"Moc/Power: 1 x 40W G9 230V
W: 12 cm
H: 10 cm
D: 20 cm
Wykończenie/Detail finishing: białe/white
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded"
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość | 20 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 40 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Reflex |
| Źródło światła w komplecie | Nie |