Maxlight Retro W0329 Kinkiet
Opis
Moc/Power: 3W LED, 210 LM, CRI 80+, 3000K
W: 20,0 cm, D: 11,0 cm, H: 26,0 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material: aluminium, alabaster, akryl/ aluminium, alabaster, acrylic
Zawiera zasilacz LED/LED driver included
Oprawy z rodziny Retro wyróżnia awangardowy dizajn i niezwykły materiał. Światło, którego źródło umieszczono w centrum dysku, podkreśla zachwycające żyłkowanie alabastru. Połączenie geometrii formy, kontrastowych kolorów, a także szlachetnego materiału z miękkim światłem daje wyjątkowy efekt. Forma przywodzi na myśl rzeźby kinetyczne. Retro świetnie prezentuje się zarówno na tle minimalizmu jak i stylu vintage czy rustykalnego.
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Alabaster, akryl |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Średnica | 16 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 3W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 210 LM |
| Kolekcja | Retro |
| Źródło światła w komplecie | Tak |