Maxlight Rio W0032 Kinkiet
Opis
Moc/Power: 1 x 100W R7S 118mm 230V
W:17 cm, H: 3 cm, D: 13 cm
Wykończenie/Detail finishing: metal szczotkowany/brushed metal
Żarówki w komplecie/Bulb included
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Materiał | Metal szczotkowany |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 100 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Rio |