Maxlight S0018 Lampa Do Szynoprzewodu Tulipe Czarna
Opis
Moc/Power: 1 x 35W E27 230V
H: max 160 cm, Ø: 14,7 cm
Wykończenie/Detail finishing: białe+białe/white+white
Materiał/Material: aluminium/alumium
adaptor 3-fazowy/3-phases adaptor
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Oprawy Tulipe są przeznaczona do montażu w systemie szynowym, który pozwala na kompleksowe, funkcjonalne oświetlenie pomieszczeń. Lampa Tulipe pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie aranżacji do potrzeb. Idealnie nadaje się nad stół w jadalni – kiedy potrzebujesz rozłożyć go, by celebrować posiłki w większym gronie, wystarczy przesunąć oprawy. Ich minimalistyczny wygląd sprawia, że pasują do szerokiej rozpiętości stylów.
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 160 cm |
| Średnica | 14,7 cm |
| Moc pojedynczego źródła światła | 35 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Tulipe |
| Źródło światła w komplecie | Nie |