Maxlight Seda P0384 Lampa Wisząca Złota
8 sztuk
Opis
Lampy z rodziny Seda łączą w sobie klasyczny wygląd z nowoczesnymi dodatkami. Ich głównym elementem jest akrylowy abażur w kształcie stożka. Dają intensywne światło i są wyposażone w moduł oświetlenia LED, który zapewnia energooszczędność. Do wyboru z serii Seda jest lampa wisząca, stołowa i podłogowa. Świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie dodatki aranżacyjne nie mają przytłoczyć ogólnego wystroju.
Moc/Power: 1 x 8W LED 230V
Ø klosz/shade: min. 21 cm, max. 31 cm, max. H: 146 cm
Podsufitka/canopy: Ø 12 cm, H: 5 cm
Materiał/Material/: metal, akryl/metal, acrylic
Wykończenie/Detail finishing: złote/gold
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 145 cm |
| Średnica | 31 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 8 W |
| Styl | Glamour |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 480 LM |
| Kolekcja | Seda |
| Źródło światła w komplecie | Tak |