Maxlight Shinemaker H0120 Lampa Wpuszczana Czarna Ściemnialna
8 sztuk
Opis
Lampy Shinemaker to klasyczna kolekcja opraw technicznych, którą wyróżnia niezwykła funkcjonalność. Głowica lampy daje możliwość zmiany kąta nachylenia, a system tick lock
dodatkowo zapobiega jej opadaniu. Dzięki temu można dowolnie dopasować kierunek źródła światła według potrzeb użytkowania. Ponadto seria lamp Shinemaker posiada funkcję ściemniana, a w jej dodatkowym wyposażeniu znajduje się dekoracyjny złoty pierścień głowicy i antyolśnieniowy raster
Moc/Power: 1 x 15W LED 230V, 1327 LM, CRI 90+, 3000K
W: 17 cm, D: 5,5 cm, H: 9,3-17,7 cm, Ø: 5,5 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material: metal/ metal
Kąt świecenia/beam angle: 36°
Transformator ściemnialny w komplecie/ dimmable trafo included
otwór montażowy Ø/cut out Ø: 6,8 cm
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa wpuszczana |
| Rodzaj | Reflektorek |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 17,7 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Średnica | 5,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 15 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 1327 lm |
| Kolekcja | Shinemaker |