Maxlight Shower H0004 Oprawa Podtynkowa IP44
2 sztuki
Opis
Moc/Power: 1 x 35W MR11/GU4 12V, IP44
W: 6,0 cm, D: 6,0 cm , H: 2,5 cm
Otwór montażowy/Mounting hole: 4,6 cm
Materiał/Material: Aluminium
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | oprawa podtynkowa |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | GU4 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 12 V |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Długość | 6 cm |
| Otwór montażowy | 4,6 cm |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 35 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Shower |
| Źródło światła w komplecie | Nie |