Maxlight Signal I H0084 Oprawa Podtynkowa Biała
Opis
Nowość
Moc/Power: 1 x 50W GU10 230V
Ø: 9 cm, D: 9 cm
Otwór montażowy/mounting hole: Ø 8,2 cm
Wykończenie/Detail finishing: białe / white
Materiał/Material/: metal
Nie zawiera żarówki/bulb excluded
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Oprawa podtynkowa z regulacją |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Otwór montażowy | 8,2 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 50 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Signal |
| Źródło światła w komplecie | Nie |