Maxlight Signal II H0087 Oprawa Podtynkowa Czarna
Opis
Moc/Power: 2 x 50W GU10 230V
W: 17 x 9 cm, D:9 cm
Otwór montażowy/mounting hole: Ø 2 x 7,5 cm
Wykończenie/Detail finishing: czarne/black
Materiał/Material/: metal
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Oprawa podtynkowa z regulacją |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość | 9 cm |
| Otwór montażowy | Ø 2 x 7,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 50 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Signal |
| Źródło światła w komplecie | Nie |