Maxlight Simple 1 3190/14 Kinkiet 14W
4 sztuki
Opis
Moc/Power: 1 x 14W T5 230V
W: 60 cm, H: 6 cm, D: 9 cm
Wykończenie/Detail finishing: metal szczotkowan, chrom/brushed metal, chrome
Materiał/Material: metal, szkło/metal, glass
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 14 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Simple |