Maxlight Spider P0270 Lampa Wisząca Biała
Opis
Nowość
Zaskakująca, intrygująca oprawa Spider to doskonały wybór dla osób, które lubią zdecydowane akcenty i odważne rozwiązania, ale cenią sobie także funkcjonalność i niezawodność. Bazą lampy jest niewielka metalowa kostka, w której zamocowane są skośnie i asymetrycznie cztery stalowe profile z wprawioną w jeden bok taśmą led. Co ciekawe, poniżej kostki punkty świetlne skierowane są w dół, a powyżej kostki w górę, co gwarantuje ciekawe doświetlenie pomieszczenia światłem odbitym od sufitu. Ta niezwykła lampa nie potrzebuje dodatkowych ozdób, aby robić wrażenie. Świetnie prezentuje się zarówno w minimalistycznych, nowoczesnych aranżacjach, jak i we wnętrzach urządzonych tradycyjnie, gdzie godnie zastępuje klasyczny, bogato zdobiony żyrandol. Na uwagę zasługuje także dopasowany kinkiet, który dzięki swojej niebanalnej formie doskonale doświetla większy obszar.
Moc/Power: 1 x 33W LED 230V 2152LM
Ø: 114 cm
H: max 200 cm
Wykończenie/Detail finishing: białe/white
Materiał/Material/: metal, akryl/metal, acrylic
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 200 cm |
| Średnica | 114 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 33 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 2152 LM |
| Kolekcja | Spider |
| Źródło światła w komplecie | Tak |