Maxlight Spider W0297 Kinkiet Złoty IP44
Opis
Seria lamp Spider to gratka dla osób lubiących niestandardowe rozwiązania aranżacyjne. Wykonana jest z czterech metalowych profili w białym, złotym lub czarnym kolorze, wychodzących z metalowej kostki. W każdym profilu wprawione są taśmy LED skierowane ku dołowi. Uzupełnieniem opraw Spider mogą być kinkiety w minimalistycznym stylu.
Moc/Power: 1 x 8,4W LED 230V 548LM, CRI90 3000K, IP4
W: 8,0 cm, D: 15 cm, H: 79 cm
Wykończenie/Detail finishing: złote/gold
Materiał/Material/: metal, akryl/metal, acrylic
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 79 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość | 15 cm |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 8,4 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 548 |
| Kolekcja | Spider |
| Źródło światła w komplecie | Tak |