Maxlight Stardust P0432 Lampa Wisząca
1 sztuka
Opis
Moc/Power: 6 x1W LED + 8W LED strip, 840 LM, CRI 80, 3000K
W: 95 cm, D: 60 cm, H: 200 cm, h: 40 cm
Wykończenie/Detail finishing: złote/gold
Materiał/Material: stal nierdzewna, akryl/ stainless steel, acrylic
Zasilacz LED w komplecie/ LED driver included
Piękna, stylowa i nowoczesna – taka właśnie jest lampa wisząca Stardust. Jej niezwykle ciekawa i delikatna konstrukcja przyciągnie niejedno spojrzenie i co więcej, zatrzyma je na dłużej. Tworzy ją kompozycja zbudowana z niezliczonych, małych sześcianów połączonych ze sobą na kształt unoszącej się w powietrzu chmury. Idealnie sprawdzi się w salonie, czy w pokoju dziecięcym.
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 95 cm |
| Długość | 60 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 1 W |
| Styl | Glamour |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 840 LM |
| Kolekcja | Stardust |
| Źródło światła w komplecie | Tak |