Maxlight T0054 Lampa Stołowa Enigma Złota
8 sztuk
Opis
Moc/Power: 1 x 2W 3000K 176LM
L: 39 cm, H: 45 cm
Wykończenie/Detail finishing: złoto szczotkowane/brushed gold
Materiał/Material/: metal/szkło, metal/glass
Zawiera zasilacz LED /LED driver included
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Kolor dominujący | Szczotkowane złoto |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 39 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 2 W |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 176 LM |
| Kolekcja | Enigma |
| Źródło światła w komplecie | Tak |