Maxlight T0056 Lampa Stołowa Moonstone Amber Glass + White Marble
7 sztuk
Opis
Moc/Power: 1 x E27 MAX 7W
Φ: 45 cm, H: 45 cm
Wykończenie/Detail finishing: amber plating glass+white marble
Materiał/Material: marble/glass
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Marmur |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 7 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | MOONSTONE |
| Źródło światła w komplecie | Nie |