Moduł LED do lamp 36W 3000K średnica 21cm naprawczy magnetyczny
Opis
Oferowane przez nas moduły LED FIX to niezawodne rozwiązanie do wymiany źródła światła w plafonach. Wykonane z aluminium i trwałego tworzywa sztucznego, zapewniają solidność oraz trwałość. Te wymienne moduły FIX LED, zmontowane na magnesie, zostały stworzone z myślą o oprawach, w których konieczna jest zmiana lub modyfikacja źródła światła na bardziej energooszczędne. Proces wymiany jest niezwykle prosty - wystarczy usunąć dotychczasowe elementy z lampy zawierające stare źródło światła i zamontować odpowiedni moduł LED. Dzięki wbudowanym magnesom, moduł charakteryzuje się niezwykłą łatwością montażu, a zastosowane wysokiej jakości diody LED SMD zapewniają energooszczędność oraz długi czas użytkowania. Dzięki naszym modułom LED FIX, możliwa jest szybka i efektywna modernizacja opraw, przyczyniając się do zwiększenia wydajności energetycznej oraz trwałości oświetlenia.
- SZEROKOŚĆ (mm): 210mm
- GŁĘBOKOŚĆ (mm): 210mm
- WYSOKOŚĆ (mm): 25mm
- MOC: 36W LED
- STRUMIEŃ ŚWIATŁA: 3850lm
- BARWA ŚWIATŁA: ciepła 3000K
- MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA: Nie
- KLASA ENERGETYCZNA: F
- ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ: 25000H
- CRI [RA]: 83
- NAPIĘCIE: 230V
- KĄT ŚWIECENIA: 150°
- STOPIEŃ OCHRONY: IP20
- MATERIAŁ: ALUMINIUM + PLASTIK
Dane techniczne
| Rodzaj | Moduł LED |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Plastik |
| Moc | 12W LED |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Strumień świetlny | 3850lm |
| Żywotność (h) | 25000H |
| Szerokość (cm) | 21 |
| Wysokość (cm) | 2.5 |
| Napięcie | 230V |
| IP | IP20 |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary opakowania (cm) | 21.5 x 21.5 x 3 |