Naświetlacz NOCTIS LUX 2 50W IP44 biały czujnik ruchu PIR SLI029044CW_CZUJNIK Spectrum
towar niedostępny
Dane techniczne
| Czujnik ruchu | Tak |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 50 W |
| Prąd [mA] | 240 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | I |
| Strumień świetlny [lm] | 3900/4000 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 6000 K |
| Barwa światła | Zimna |
| Kąt świecenia ° | 100° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium, plastik, szkło |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary [mm] | 212x206x35 |
| Wersje montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzny / zewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa energetyczna | F |