Naświetlacz NOCTIS LUX 3 30W IP65 biały SLI029054NW_PW Spectrum
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 30 W |
| Prąd [mA] | 130 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | I |
| Strumień świetlny [lm] | 2800 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt świecenia ° | 100° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium, szkło |
| IK | 7 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary [mm] | 150x110x27 |
| Wersje montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | Zewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa energetyczna | F |