Okrągły plafon MONZA biały z wbudowanym LED 18W barwa ciepła Azzardo
Plafon MONZA R 22 3000K WH AZ2261 Azzardo
- to idealne oświetlenie do każdego mieszkania, domu czy biura. Lampy sufitowe stanowią jeden z najważniejszych aspektów aranżacji wnętrza – przykuwają uwagę swoim designem, ponieważ zazwyczaj znajdują się w centralnej części sufitu i są głównym oświetleniem pomieszczenia. Plafon MONZA R 22 3000K WH AZ2261 to doskonała propozycja od renomowanego producenta Azzardo, który posiada w swojej ofercie nie tylko plafony do jadalni, sypialni, kuchni czy pokoju dziennego czy gościnnego, ale również inne lampy. Marka Azzardo to gwarancja najwyższej jakości, starannie dobranych materiałów oraz dbałości o najmniejszy szczegół.
Dane techniczne
| Typ | Spot |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 6 |
| Szerokość produktu [cm] | 22 |
| Lumeny | 1680Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Żywotność | 35.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 18W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 Lata |
| Klasa energetyczna | G |