Oprawa ALGINE ECO 2w1 NATYNK-PODTYNK DOWNLIGHT 12W 110° IK06 170x35mm biały okrągła SLI037028WW_PW Spectrum
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 12 W |
| Prąd [mA] | 98 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny [lm] | 1200 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt świecenia ° | 110° |
| Zakres temperatur | -2- DO +40 |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | plastik |
| IK | 6 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary [mm] | 170x35 |
| Otwór montażowy [mm] | o145 |
| Wersje montażu | Natynk/podtynk |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa energetyczna | E |