Oprawa hermetyczna LIMEA GIGANT 600mm 20W 120° IP65 IK09czarny SLI028024NW_czarny Spectrum
6 sztuk
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 20 W |
| Prąd [mA] | 150 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | I |
| Strumień świetlny [lm] | 3000 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt świecenia ° | 120° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 50000 h |
| Materiał obudowy | Poliwęglan / pc |
| IK | 10 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | Czarny/Biały |
| Wymiary [mm] | 600x72x70 |
| Wersje montażu | Natynkowy/zwieszany |
| Zastosowanie | Wewnętrzny / zewnętrzny |
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa energetyczna | C |