Oprawa hermetyczna LIMEA SMD3528 36W 120cm GARAŻOWA MLECZNA SLI028006CW Spectrum
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 36 W |
| Prąd [mA] | 170 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny [lm] | 2900 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 6000 K |
| Barwa światła | Zimna |
| Kąt świecenia ° | 120° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 50000 h |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | Szary/Biały |
| Wymiary [mm] | 85x1200x73 |
| Wersje montażu | Natynkowy/zwieszany |
| Zastosowanie | Wewnętrzny / zewnętrzny |
| Gwarancja | 5 lat |