Oprawa hermetyczna LIMEALIMEA GO 600mm 25W 120° IP65 IK07 biały SLI028034NW Spectrum
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 25 W |
| Prąd [mA] | 120 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny [lm] | 3000 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt świecenia ° | 120° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| IK | 7 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Wymiary [mm] | 600x60x52 |
| Wersje montażu | Natynkowy/zwieszany |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa energetyczna | E |