Oprawa hermetyczna liniowa LIMEA SLIM 2 HERMETYK 60W 120° IP66 IK08 biały bez kabla SLI047005WW Spectrum
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 60 W |
| Prąd [mA] | 270 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny [lm] | 8400 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt świecenia ° | 120° |
| Zakres temperatur | -30/+40 |
| Trwałość [h] | 50000 h |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| IK | 8 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary [mm] | 1700x65x67 |
| Wersje montażu | Natynkowy/zwieszany |
| Zastosowanie | Wewnętrzny / zewnętrzny |
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa energetyczna | C |