Oprawa hermetyczna oświetleniowa WORKS IP65 kolor Szary IP65 27386101 NORDLUX
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Oprawa hermetyczna oświetleniowa |
| Kolekcja: | WORKS IP65 |
| Kolor: | Szary |
| Materiał dominujący: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał uzupełniający: | Metal |
| Typ źródła światła: | G13 |
| Maksymalna moc żarówki: | 10W |
| Rzeczywista moc: | 9W LED |
| Lumeny: | 800 |
| Żywotność(h): | 15000 |
| Kelwiny: | 4000K |
| Kąt świecenia(°): | 110 |
| IP: | IP65 |
| Napięcie(V): | 230 |
| Długość (cm): | 66 |
| Szerokość (cm): | 8.5 |
| Wysokość (cm): | 9 |
| Wymiary opakowania (cm): | 8 x 66 x 8 |