Oprawa liniowa VIGA LINIOWA 1200mm 28W 120° biały SLI045004WW_PW Spectrum
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 28 W |
| Prąd [mA] | 140 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny [lm] | 2600 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt świecenia ° | 120° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Pc |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary [mm] | 76x1200x26 |
| Wersje montażu | Natynkowy/zwieszany |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa energetyczna | F |