Oprawa ogrodowa FLORI SPOT 5W 24V 25° IP65 SZARY SLI002017WW Spectrum
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 5 W |
| Prąd [mA] | 210 mA |
| Napięcie [V] | 24 |
| częstotliwość [Hz] | DC |
| Klasa ochronności PP | III |
| Strumień świetlny [lm] | 230 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt świecenia ° | 25° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 50000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | SZARY |
| Wymiary [mm] | 64x100 |
| Wersje montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzny / zewnętrzny |
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa energetyczna | G |