Oprawa przemysłowa PLATEO 3 HIGH BAY 100W 90° IP65 IK08 czarny DALI SLI044017NW_PW_DALI Spectrum
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 100 W |
| Prąd [mA] | 460 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | I |
| Strumień świetlny [lm] | 17000 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt świecenia ° | 90° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 50000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| IK | 8 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | CZARNY |
| Wymiary [mm] | 270x160 |
| Wersje montażu | Zwieszany |
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa energetyczna | C |