Oprawa sufitowa ALGINE LED 24V 29W biała ramka SLI035005WW_WHITE Spectrum
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 29 W |
| Prąd [mA] | 1 mA |
| Napięcie [V] | 24 V |
| częstotliwość [Hz] | DC |
| Klasa ochronności PP | III |
| Strumień świetlny [lm] | 1480 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt świecenia ° | 120° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium, plastik |
| IK | 6 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary [mm] | 330x330x26 |
| Wersje montażu | Podtynkowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |