Oprawa sufitowa ALGINE LED 24V 5W SLI035001CW Spectrum
8 sztuk
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 5 W |
| Prąd [mA] | 208 mA |
| Napięcie [V] | 24 V |
| częstotliwość [Hz] | DC |
| Klasa ochronności PP | III |
| Strumień świetlny [lm] | 280 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 6000 K |
| Barwa światła | Zimna |
| Kąt świecenia ° | 120° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium, plastik |
| IK | 6 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary [mm] | 100x100x26 |
| Wersje montażu | Podtynkowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |