Panel DURE 3 DOWNLIGHT 24W 110° IP54 IK06 biały okrągła zasilacz zintegrowany SLI043009WW_PW Spectrum
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 24 W |
| Prąd [mA] | 175 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny [lm] | 1900 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt świecenia ° | 110° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Pc+ps |
| IK | 6 |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary [mm] | 220x34 |
| Otwór montażowy [mm] | 195 |
| Wersje montażu | Podtynkowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa energetyczna | E |