Panel LED ALGINE 45W 120° IK06 biały SLI035037CW_PW Spectrum
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 45 W |
| Prąd [mA] | 200 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny [lm] | 4600 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 6000 K |
| Barwa światła | Zimna |
| Kąt świecenia ° | 120° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 50000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium, plastik |
| IK | 6 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary [mm] | 595x595x10 |
| Otwór montażowy [mm] | 575x575 |
| Wersje montażu | Podtynkowy/natynkowy/zwieszany |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa energetyczna | E |