Panel LED ALGINE BACKLIGHT DRIVER PHILIPS 40W 120° biały podtynk SLI035056WW_PW Spectrum
2 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 40 W |
| Prąd [mA] | 186 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny [lm] | 4500 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt świecenia ° | 120° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 50000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium/tworzywo sztuczne |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary [mm] | 595x595x26 |
| Otwór montażowy [mm] | 575x575mm |
| Wersje montażu | Podtynkowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa energetyczna | E |