Plafon RIO 55 biały LED 4000K LED 1x30W IP20 TH.127 SOLLUX
10 szt.
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Stal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Barwa światła | 4000K (barwa neutralna) |
| Lumeny | 3870lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc maksymalna (W) | 30W |
| Funkcjonalność | Rozproszone światło |
| Kształt | Koło |
| Wymiary (D x Sz x W) cm | 55 x 62 x 12.5 |
| Klasa energetyczna | G |
| Klasa IP | IP20 |
| Zasilanie | ~220-230V |
| Styl | Nowoczesny |
| Przeznaczenie | Salon, Sypialnia, Jadalnia, Kuchnia, Restauracja |
| Producent | Sollux Lighting |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 65 x 65 x 17 |