Plafon TOKYO 48W Ø500 mm + Pilot | ML6196 Milagro
Opis
Efekt rozgwieżdżonego nieba w sypialni? Tak, to możliwe z kolekcją lamp TOKYO. Plafon o miękkiej, jakby pikowanej linii wzbogacono ciekawym efektem świetlnym. Oprawa w kolorze białym występuje w dwóch rozmiarach: mniejszym o średnicy 40 cm i większym o średnicy równej 50 cm.
Oczywistym wyborem lokalizacji plafonu TOKYO jest sypialnia. Za pomocą pilota możemy wyczarować nad łóżkiem zjawisko rozgwieżdżonego nieba. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten efekt zastosować również w salonie. W ten sposób uzyskamy przytulną i nastrojową atmosferę. Wielkość plafonu możemy dostosować do rozmiarów pomieszczenia, w którym chcemy go zamontować.
Linia TOKYO została objęta 24- miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | LED |
| Żródło światła w komplecie | Tak |
| Moc | 48W LED |
| Ściemnianie | Tak |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| Strumień świetlny | 3600LM |
| Szerokość (cm) | 50 |
| Wysokość (cm) | 7 |
| Głębokość (cm) | 50 |
| Napięcie | ~230V/ 50z |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Wymiary opakowania (cm) | 55 x 55 x 10 |