Reflektor na szynę 3 fazową MADARA COB LED 16W 24° czarna SLI033001NW Spectrum
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 16 W |
| Prąd [mA] | 110 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | I |
| Strumień świetlny [lm] | 1250 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt świecenia ° | 24° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium, szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | CZARNY |
| Wymiary [mm] | 98x210x130 |
| Wersje montażu | Na szynę 3 fazową/obwodową |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |