Reflektor na szynoprzewód MDR APUS 1 WOJP02841 Spectrum
1 sztuka
towar niedostępny
Opis
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Barwa światła | Biały ciepły 3000K |
| Moc | 35W |
| Kąt rozsyłu światła | 60° |
| Kolor | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie [V] | 230 V |
| Strumień świetlny [lm] | 3350 lm |
| Źródło światła | LED |