Reflektor spot do szyn magnetycznych 15W 4000K DDCX-B15 Biały 853 DomenoLED
10 szt.
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System Multi Magnetic |
| Rodzaj | Reflektorek |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Moc | 15W |
| Barwa światła | 4000K |
| Lm | 1200lm |
| Kąt świecenia | 24° |
| Zasilanie | 48V |
| Wymiary produktu | 5,5 cm × 15,5 cm |
| IP | IP20 |