Słupek ogrodowy AQUATIQUE 3 LED 350mA 3x1W IP54 ROUND SLI011008WW Spectrum
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 3 W |
| Prąd [mA] | 30 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | I |
| Strumień świetlny [lm] | 120 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Kolor | SZARY |
| Wymiary [mm] | 42x500 |
| Wersje montażu | Gruntowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzny / zewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |