Szynoprzewód aluminiowy biały 200cm 1fazowy/1obwodowy +zasilanie końcowe +zaślepka
5 sztuk
towar niedostępny
Opis
| Napięcie znamionowe: | 85-265 V |
| Rodzaj: | Szyna |
| Model/kształt/forma: | Prostokątny |
| Ilość faz: | 1 |
| Wysokość: | 11 mm |
| Maksymalna moc: | 600W |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Aluminium |
| Montaż powierzchniowy: | Tak |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Klasa ochronności: | I |
| Szerokość: | 38 mm |
| Długość: | 2000 mm |