York plafon 2 w 1 4000K czarny Light Prestige
York plafon 2 w 1 4000K czarny Light Prestige
- to idealne oświetlenie do każdego mieszkania, domu czy biura. Lampy sufitowe stanowią jeden z najważniejszych aspektów aranżacji wnętrza – przykuwają uwagę swoim designem, ponieważ zazwyczaj znajdują się w centralnej części sufitu i są głównym oświetleniem pomieszczenia. York Plafon 2 w 1 4000K czarny to doskonała propozycja od renomowanego producenta Light Prestige, który posiada w swojej ofercie nie tylko plafony do jadalni, sypialni, kuchni czy pokoju dziennego czy gościnnego, ale również inne lampy. Marka Light Prestige to gwarancja najwyższej jakości, starannie dobranych materiałów oraz dbałości o najmniejszy szczegół.
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Polipropylen |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Kolekcja | York |
| Pomieszczenie | Łazienka, przedpokój, gabinet |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Strumień świetlny | 2000LM |
| Barwa światła | 4000K |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Szerokość produktu (cm) | 33 |
| Głębokość produktu (cm) | 33 |
| Średnica oprawy (cm) | 33 cm |
| Sposób montażu | Natynkowy, podtynkowy |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Informacje dodatkowe | Instrukcja obsługi, kołki rozporowe, lampa |
| Wymiary opakowania | 34 x 34 x 2,50 |
Bezpieczeństwo